Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Sievietes skaistums un veselība

Leģendās un mītos dievietes tiek raksturotas kā gudras, spēcīgas un valdzinošas sievietes ar savu skaistumu. Spēka un gara stingrības ziņā viņas nav ne kripatiņas zemākas par vīriešiem, tomēr viņas ir sievietes, kuras mīl un rada skaistumu. Viņi atklāj savus talantus, parāda sevi, pagriež vīriešiem galvas un apņem bērnus ar rūpēm un maigumu.

Būt dievietei nozīmē:

Zināt, kā mīlēt un pieņemt sevi bez jebkādiem atkritumiem vai ja.

Šī ir īpaša attiecību psiholoģija ar sevi: uzticies sev, attīsti savas spējas, padari sevi bagātāku iekšēji, priecājies par savām uzvarām un uzkrāj pieredzi, lai mainītos uz labo pusi. 

Rūpējies par savu veselību.

Jūs vienmēr varat izvēlēties garšīgas receptes, kas palīdz iegūt viegluma sajūtu un pievilcīgas ķermeņa formas, kā arī padarīt jūsu diētu ēstgribu un veselīgu. Pareizs uzturs ir sievietes veselības pamats.

 

Mīli rūpēties par sevi, palutināt savu ķermeni ar piena vannām, cukura maskām.

Kleopatra ne velti tika uzskatīta par valdzinošāko meiteni Ēģiptē: viņa dāvāja garas stundas kā dāvanu savam sievišķajam skaistumam. Samtaina āda, spīdīgi mati, graciozs augums – apbrīno sevi!

Pavadiet daudz laika ar saviem bērniem, interesējieties par to, kas viņiem patīk.

Bērnam viņa māte pat nav tikai Dieviete, viņa viņam ir visa pasaule. Mīloša māte ar prieku spēlējas ar savu bērnu, risina mīklas, lasa viņam pasakas, dzied kopā ar viņu bērnu dziesmas 

Mīlēt un būt mīlētam.

 Banālā dzīves fizika šeit neder. Ir īpaši likumi, pēc kuriem dzīvo vīrieša un sievietes attiecību psiholoģija. Šīs attiecību psiholoģijas romantika pārkāpj laika un telpas robežas, liek sastingt minūtēm, un sirdij sisties straujāk. Mīlestībā sievietes skaistums tiek pastiprināts vairākus tūkstošus reižu!

Lai brīvi orientētos niknajos dzīves viļņos, elpot dziļi, izbaudīt katru mirkli, pasmaidīt jaunai dienai un jaunam draugam, reizēm būt stipram, reizēm būt kaprīzam un vājam - jebko, galvenais ir dzīvot ar gaumi. Katra sieviete to ir pelnījusi. Ļaujiet sev būt dievietei!


© 2024 All Rights Reserved.