Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Rosacejas un asinsvadu patoloģiju ārstēšana

 

Rosacejas un asinsvadu patoloģiju ārstēšana

Asins mikrocirkulācijas pārkāpums izraisa rosacejas attīstību, kurā uz sejas un ķermeņa ādas parādās specifiski asinsvadu raksti. Tos parasti sauc par "zirnekļa vēnām" vai "zirnekļa vēnām".

 

Kuperozi bieži pavada ādas savilkšanās, nelieli izsitumi, problēmzonu apsārtums, nieze, diskomforts pieskaroties.

 

Ar rosaceju palielinās arī jutība: āda reaģē uz klimata pārmaiņām, uz noteiktiem pārtikas produktiem, uz karstiem un pikantiem ēdieniem. Slikti ieradumi, vecums un stress bieži provocē saasinājumu.

 

Šo problēmu nevar atrisināt neatkarīgi, jo kosmētika un tautas aizsardzības līdzekļi ir neefektīvi. Lai ārstētu rosaceju un mazinātu tās izpausmes, kosmetologi iesaka efektīvākas metodes. asinsvadu patoloģijas, tiek izmantotas mūsdienīgas platformas Syneron Candela Elos+ un Xeo Cutera Laser Vascular.

 
Image

Syneron Candela Elos+

1ELOS tehnoloģija balstīta platforma: impulsa gaismas un RF enerģijas kombinācija. Šo iekārtu izmanto arī hiperpigmentācijas ārstēšanai, diožu lāzerepilācijai, vispārējai ādas atjaunošanai un ādas dziedināšanai.

2 Tās iezīme ir unikālā ELOS + drošības sistēma. Sesijas ir pieejamas visiem ādas tipiem.

3Termisko iedarbību pastāvīgi uzrauga kosmetologs

4Tehnoloģija ne tikai koriģē asinsvadu patoloģijas, bet arī uzlabo ādas izskatu skartajās vietās.

Image

Xeo Cutera

1Platforma ar specializētu piederumu kolekciju, ko izmanto, lai atjaunotu un uzlabotu ādas tekstūru.

2 Asinsvadu patoloģiju ārstēšanai tiek izmantots Laser Vascular rokas instruments.

3Rūpīga neodīma lāzera iedarbība ir viena no šīs tehnoloģijas priekšrocībām.

4Pēc pirmās sesijas ievērojami samazinās apsārtums un asinsvadu modelis.

4Ierīce tiek galā ar maziem un vidējiem kuģiem.

H2: Procedūras tehnika

Āda tiek iepriekš attīrīta un apstrādāta. Vietējā anestēzija nav nepieciešama, jo rosacejas ārstēšana ar Syneron Candela Elos+ un Xeo Cutera platformām ir ērta un praktiski nesāpīga procedūra.

 

Kosmetologs kontrolē lāzera iedarbības parametrus, kas palīdz izvairīties no apdegumiem un diskomforta. Apmēram stundu pēc ārstēšanas seansa skartajās zonās var būt neliela hiperēmija, kas izzūd pati.

Priekšrocības

  • Bezkontakta iedarbība uz ādu. Ādas integritāte tiek saglabāta, tāpēc pēc procedūras nav bojājumu, defektu, rupju rētu.
  • Ātra darbība. Syneron Candela Elos+ un Xeo Cutera tehnoloģijas ļauj acumirklī sasniegt vēlamo efektu. Procedūras ilgums 10-20 minūtes. Āda tiek izlīdzināta, uzlabojas tās krāsa, katru reizi samazinās asinsvadu patoloģijas un drīz vien pilnībā izzūd.
  • Ārstēšana ir pieņemama jebkurā gada laikā. Jūs varat ārstēt rosaceju vasarā un ziemā. Klimatiskie apstākļi neietekmē rezultātu un Jūsu ādas labsajūtu pēc procedūras.

© 2024 All Rights Reserved.