Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Asinsvadu patoloģiju ārstēšana Syneron Candela ELOS+

Asinsvadu patoloģijas ir iedzimtas vai iegūtas traumu un slimību rezultātā. Jebkurā gadījumā tie var radīt kosmētisku diskomfortu. Speciālisti atbrīvojas no bojātiem asinsvadu veidojumiem, izmantojot elosPlus daudzfunkcionālo platformu. Ierīce apvieno paņēmienus, kuru mērķis ir uzlabot ādas stāvokli un koriģēt zirnekļa vēnas, malformācijas un hemangiomas.

Efektīva redzamo asinsvadu veidojumu noņemšana

Kontrolēta termiskā iedarbība ļauj droši trenēt kāju vēnas, noņemt asinsvadu veidojumus, kapilāru tīklus un hemangiomas uz sejas un ķermeņa. 90% gadījumu nevēlamo asinsvadu skaits daļēji vai pilnībā pazūd 1-3 seansu laikā.

Drošība un maiga aizsardzība pret blakusparādībām

Sarežģītas radiofrekvences enerģijas un diodes lāzera izmantošanas rezultātā asinsvadu sieniņas koagulējas, kā rezultātā asinsvadi sabrūk bez komplikāciju un blakusparādību riska.

Ārstēšanas intensitāte

Ārstēšanas kursu nosaka individuāli. Visbiežāk tas ir 1-3 sesijas. Intervāli starp sesijām var ilgt 4-6 nedēļas, ja mēs runājam par seju, un 6-8 nedēļas, ja mēs runājam par asinsvadiem uz ķermeņa. Dažos gadījumos intervāls starp procedūrām var tikt palielināts lielo trauku ilgākas rezorbcijas dēļ. Dažkārt tiek noteikta atbalstoša aprūpe, lai izvairītos no jauniem defektiem.

Elos tehnoloģija ir revolucionārs solis estētiskajā medicīnā

Pateicoties impulsa gaismas (lāzera) un radiofrekvences enerģijas kombinācijai, iedarbība uz ādu ir maksimāli efektīva un droša. Turklāt elosPlus ierīcei ir aktīva ādas uzraudzības sistēma. Ar tās palīdzību speciālists var sekot līdzi ādas pretestības izmaiņām un kontrolēt sasilšanas līmeni, nodrošinot komfortablu sajūtu procedūras laikā, vienlaikus garantējot izcilu rezultātu.

Priekšrocības

Starp galvenajām elosPlus tehnoloģijas priekšrocībām ir:


  • Droša lietošana visiem ādas tipiem
  • Manāms efekts jau pēc pirmās procedūras
  • Nav atveseļošanās perioda

© 2024 All Rights Reserved.