Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Photoshop efekts: kā sasniegt ideālu ādu

Paplašinātas poras, taukaina āda, grumbas un pigmentācija – to visu gribas paslēpt zem tonālā krēma un pūdera vai uzklāt fotogrāfijai filtru. . Lai to izdarītu, mēs veiksim Clear Brilliant lāzeratjaunošanas un seguma atjaunošanas kursu.

 

Lāzers lieliski iedarbojas uz ādas kvalitāti, atjauno to, uzsāk šūnu atjaunošanās procesus. Tādējādi tiek iegūts vienmērīgāks tonis un tekstūra. Procedūru var attiecināt uz vienu no labākajām procedūrām estētiskajā medicīnā – ātra, nesāpīga, ar noturīgu rezultātu un vieglu rehabilitāciju.

Skaidrs Brilliant Laser

Ierīce Clear Brilliant pieder pie drošiem lāzeriem kosmetoloģijā. Pēc procedūras nav apdegumu vai rētu, jo lāzera iedarbības stiprums un dziļums tiek stingri kontrolēts. Sesijas laikā stari punktveida virzienā iekļūst ādā par 0,4 mm, to sasildot, tādējādi iedarbinot elastīna un kolagēna ražošanu, kas nepieciešami ādas elastībai un blīvumam. Clear Brilliant attiecas uz visu sezonu procedūrām. To var veikt jebkurā ķermeņa daļā.

Cik lāzera ādas atjaunošanas seansu jums ir nepieciešams?

Lai panāktu vislabāko efektu, procedūru ieteicams veikt 4 seansu kursā ar 21-30 dienu intervālu, lai panāktu visizteiktāko atjaunošanās efektu. Kumulatīvais efekts un rezultāta maksimums tiek sasniegts 1 mēnesi pēc Clear Brilliant lāzeratjaunošanas kursa un ilgst no 6 mēnešiem līdz 1 gadam.

Lāzera seguma atjaunošanas procedūras efekts

Āda iegūst vienmērīgu toni, tiek panākts tā saucamais “Photoshop efekts”, tā kļūst gludāka un blīvāka, poras sašaurinās un kļūst mazāk pamanāmas, it kā tās būtu izdzēstas ar dzēšgumiju. Pirms procedūras āda tiek attīrīta, un estētiskās kosmetologs uzklāj anestēzijas krēmu, lai pacients varētu ērti izturēt procedūru.

Kā tiek veikta Clear Brilliant procedūra?

Speciālists ar vieglām kustībām apstrādā ādu ar speciālu rokturi, uz kura atrodas vienreizējās lietošanas uzgalis. Procedūras laikā pacients sajūt nelielu tirpšanu un siltumu. Pēc sesijas āda kļūst nedaudz sārta un uzbriest, bet tas diezgan ātri pazūd, nākamajā dienā āda kļūst tumšāka un iegūst viegla iedeguma efektu, 3.-4. dienā parādās neliels "smilšains" pīlings, kas nevienu lietu nedrīkst aiztikt un skrubināt, var tikai mitrināt . Pīlings ir tikko pamanāms un ātri pāriet.

Procedūra ilgst 30-40 minūtes. Rehabilitācija ir ātra un vienkārša, jūs varat nekavējoties ķerties pie ikdienas aktivitātēm, tās neatliekot. Āda pēc Clear Brilliant ir jāsamitrina un noteikti jāuzklāj SPF aizsardzība. Divu nedēļu laikā nevajadzētu sauļoties, doties uz sporta zāli, vannām un saunām.

Clear Brilliant indikācijas un kontrindikācijas

Indikācijas:

smalkas krunciņas, postakne, paplašinātas poras, taukaina āda, ādas elastības un tvirtuma zudums, viegla pigmentācija, nevienmērīgs tonis.

Kontrindikācijas:

grūtniecība un zīdīšana, akūtas infekcijas, vīrusu slimības, onkoloģija, ādas slimības, piemēram, ekzēma, psoriāze, hronisku slimību saasināšanās, epilepsija.


 

Procedūra Clear Brilliant ir sevi pierādījusi kosmetoloģijā, nodrošinot vieglu rehabilitāciju, izcilus rezultātus un veiktspēju jebkuros laikapstākļos. Bet pirms to darīt, jākonsultējas ar kosmetologu-estētiķi. Pārbaudes laikā speciālists novērtēja ādas stāvokli un izvēlas protokolu procedūrai. Pēc vairākām procedūrām jūsu seja spīdēs un izskatīsies jaunāka bez fotošopa un filtriem.


© 2024 All Rights Reserved.