Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Hiperpigmentācijas ārstēšana

Pieskaršanās vasaras raibumiem bieži izraisa maigumu un sajūsmu, bet ja nu to pārmērīgi intensīvā koncentrācija un krāsojums rada estētisku diskomfortu? Daudzfunkcionāla estētiskā tehnoloģija Candela-Syneron elosPlus (Izraēla) palīdzēs neatgriezeniski atbrīvoties no dažādiem kosmētiskajiem defektiem. Ierīce ļauj veikt 18 veidu procedūras, kuru mērķis ir sadzīšana un ādas izskata uzlabošana, jo īpaši hiperpigmentācijas likvidēšana.

Ādas krāsas uzlabošana

Hiperpigmentācijas cēlonis vairumā gadījumu ir nevienmērīga melanīna uzkrāšanās noteiktās ādas vietās. Lāzera ietekmē pigmenta šūnas uzsilst un kļūst uzņēmīgākas pret radiofrekvenču viļņiem, sadaloties mazās daļiņās. Turklāt tiek uzlabots terapeitiskais efekts un ievērojami palielinās procedūras drošība.

 

Lāzera un radiofrekvences enerģijas mērķtiecīgā kombinētā iedarbība samazina pigmentēto veidojumu, vasaras raibumu un ar vecumu saistītu ādas tumšumu smagumu jau pēc pirmās procedūras. Klīniskie pētījumi liecina, ka tas uzlabo ādas vispārējo stāvokli.

 

Ērts un bez blakusparādībām

elosPlus tehnoloģija ietver ādas kontaktdzesēšanu, kas palīdz samazināt sildīšanas temperatūru uz epidermas virsmas un tajā pašā laikā nesamazina temperatūru audos, tādējādi nodrošinot ērtu vecuma plankumu iznīcināšanu. Ādas virsmas kontaktdzesēšana ļauj procedūru veikt bez anestēzijas un palīdz izvairīties no blakusparādībām, piemēram, apsārtuma un apdegumiem. Atveseļošanās perioda nav.

Priekšrocības

ElosPlus tehnoloģijas daudzpusība sniedz lielas priekšrocības. Kombinētā enerģija (optiskā un RF) ļauj droši veikt izcili efektīvas procedūras pacientiem ar jebkura tipa ādu, nodrošina augstu komforta līmeni procedūras laikā un neprasa atveseļošanās laiku.


Drošs visiem ādas tipiem

Manāms efekts jau pēc pirmās procedūras

Atveseļošanās perioda nav


© 2024 All Rights Reserved.