Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Skaistumkopšanas procedūru veidi ādas kopšanai

 tiek piedāvāti tikai mūsdienīgi un efektīvi kosmētisko procedūru veidi. Pamatojoties uz tiem, ir viegli izveidot kvalitatīvu kopšanas, atveseļošanās un atjaunošanas programmu, precīzi orientētu uz klienta ādas individuālajām īpašībām. Klīnika sniedz šādus aprūpes pakalpojumu veidus:

 
Image
  • problemātiskas ādas kopšana
  • jutīgas ādas kopšanai
  • hiperpigmentētas ādas kopšana
  • dziļa mitrināšana un reģenerācija
  • sejas mehāniskā tīrīšana
  • Sejas procedūru komplekss.

- maiga, bet dziļa tīrīšana un pīlings ideāli dzidrai, mirdzošai un elpojošai ādai;

 

- "gudro" pīlingu sistēma, kas ļauj sasniegt nevainojami gludu ādu, tās vienmērīgu krāsu un patīkamu tekstūru;

 

- antioksidantu un detoksikācijas procedūru komplekss, kā arī ādas skābekļa terapijas seansi, kas neitralizē apkārtējās vides kaitīgo ietekmi un stresu uz ādu;

 

- īpaši efektīvas ādas mitrināšanas un barošanas programma, lai atjaunotu tās ūdens-lipīdu līdzsvaru;

 

- autoru atjaunošanās procedūras, ar kuru palīdzību iespējams līdz minimumam samazināt grumbu parādīšanos un panākt spēcīgu liftinga efektu.


Balstoties uz šīm sejas ādas kopšanas procedūrām, ir iespējams izveidot patīkamu un efektīvu skaistumkopšanas programmu katram pacientam. To vidū ir produkti, kas palīdzēs sagatavot un rūpīgi attīrīt ādu pirms galvenās vielas uzklāšanas, preparāti ar intensīvu ārstniecisku iedarbību, “kopjošas” atjaunojošas un vitaminizējošas maskas, kas ļauj fiksēt un uzlabot rezultātu.

Regulāru kosmētisko procedūru efektivitāte un kombinācija ar citām metodēm

Profesionāla sejas ādas kopšana ietver ne tikai efektīvu produktu lietošanu, bet arī rūpīgu rezultātu analīzi, ārsta palīdzību un padomu pēc kopšanas procedūrām, kompleksa korekciju atbilstoši individuālajām vajadzībām – visu, kas nepieciešams dziļi un efektīvi uzņemt. rūpes par dermas stāvokli pacientam tīkamā formā

Image

Terapeitiski kosmētiskās procedūras var iegūt, arī kombinācijā ar citām korekcijas metodēm

– injekciju, aparatūru un pat ķirurģisku, ja runājam par plastiskās operācijas rezultāta fiksēšanu. 

Neaizmirstiet, ka profesionālajai kosmētikai lietošanas laikā ir jāpievērš īpaša uzmanība. Visi terapeitiskie preparāti ir prasīgi gan pielietošanas tehnikas, gan procedūras laika, gan citu īpašību ziņā. Tāpēc profesionālas kosmētiskās procedūras var izmantot tikai atbilstošos apstākļos, kur strādā pieredzējuši un vērīgi ārsti, kuri saprot vissmalkākās nianses darbā ar šādiem līdzekļiem.


© 2024 All Rights Reserved.