Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

PSIHOSOMATIKA DARBĪBĀ: KĀ STRESS IETEKMĒ ĀDAS STĀVOKLI

Stress ir nežēlīgs mūsdienu cilvēka pavadonis. Tas mūs noved ne tikai pie psihoemocionāliem traucējumiem, bet arī spēcīgi ietekmē fizisko veselību, tostarp cilvēka izskatu.

Emocionālie uzplūdi un viļņi ietekmē mūsu ādas stāvokli. Lieta tāda, ka stresa situācijā, kad cilvēks izjūt spēcīgu emocionālu stresu, organisms sāk ražot stresa hormonu – kortizolu. Un, ja īslaicīga stresa gadījumā, piemēram, eksāmenā vai sacensībās, mūsu organismam ļoti nepieciešams kortizols, tad ar ilgstošu un ilgstošu stresu uz regulāru strīdu fona rodas, piemēram, “kortizola ugunsgrēks”.

 

Pārpildīts kortizols negatīvi ietekmē mūsu ādas stāvokli. Tas kļūst jutīgāks, parādās sarkani mirdzoši vaigi un rosacea, lēnāk sāk dzīties brūces, parādās psoriāze, dažādi izsitumi un pinnes.

 

Emocionālie uzplūdi un svārstības ietekmē vairogdziedzera, virsnieru dziedzeru un citu orgānu darbu, un uz šo ietekmju fona ļoti mainās hormonālais fons. Tas viss noved pie tā, ka mainās sebuma ražošanas intensitāte, parādās dažādi izsitumi uz ādas un pinnes, kā rezultātā cilvēkiem kompleksi. Diskomforts un nedrošība izraisīs atkārtotu stresu, ko atkal pavadīs liekā kortizola veidošanās un sekojoši izsitumi.

 

Lai saglabātu ādas veselību un jaunību daudzu gadu garumā, ieteicams koriģēt uzturu, nodarboties ar jogu, elpošanas un meditācijas praksēm. Ārējā līmenī ir nepieciešams nodrošināt sevi ar intensīvu aprūpi ar kvalitatīvu kosmētiku, regulāri apmeklēt kosmetologu un ar noteiktu biežumu doties uz SPA sejas ādas kopšanas procedūrām.

Veikals Skaistule.lv

piedāvā plašu ādas kopšanas kosmētikas un smaržas klāstu, tiešās piegādes no Rietumeiropas. Pasūtītās preces var saņemt birojā Rīga, Stabu iela 47-1, vai arī izvēlēties piegādi ar pastu, kurjeru vai Omniva pakomātu.

Mūsu veikalā Jūs varat atrast kvalitatīvus un sertificētus produktus profesionālai un mājas ādas kopšanai. Savā ražošanā mēs esam atteikušies no agresīviem komponentiem, smaržvielām un krāsvielām, tāpēc jūs nevarat uztraukties par mūsu kosmētikas drošību un kvalitāti.

 

Ar mūsu kosmētikas sortimentu varat iepazīties mūsu mājaslapā.

 


© 2024 All Rights Reserved.