Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

ĶERMEŅA KOPŠANAS ĪPAŠĪBAS ATKARĪBĀ NO ĀDAS TIPA

Jebkuras ādas vajadzības: attīrīšana, mitrināšana, antioksidantu aizsardzība. Regulāra kopšana var sniegt milzīgu atbalstu šūnām, nostiprinot epidermu, uzlabojot tās aizsargfunkcijas un novēršot priekšlaicīgu novecošanos. Kura kosmētikas formula jums ir piemērota, galvenokārt ir atkarīga no jūsu ādas tipa un vajadzībām. Pareizi izvēlētā aprūpē tiek noteikta noteiktu līdzekļu izmantošanas efektivitāte.

 

NORMĀLI

Āda ir gluda, tīra, matēta. Poras ir neredzamas, reti parādās izsitumi, praktiski nav eļļaina spīduma uz sejas, kā arī savilkta sajūta pēc mazgāšanas. Jūs varat atbalstīt šādu ādu, regulāri attīrot, veicot pīlingu un šūnu atjaunošanu, mitrinot un mīkstinot ādu.Ikdienas rutīna, kuras mērķis ir šūnu attīrīšana, atjaunošana, mitrināšana un barošana, palīdzēs ilgstoši pagarināt ādas skaistumu un tonusu, pasargājot to no priekšlaicīgas novecošanas.

ŽAUSTI UN DUSĒTI

Sausa āda ir plāna, bieži jutīga, pēc mazgāšanas ir savilktuma sajūta, bieži parādās kairinājums un diskomforts. Sausa āda ir statisks audu stāvoklis, kas tiek normalizēts ar pareizi izvēlētu kopšanu, kas vērsta uz dziļu mitrināšanu. Jebkura veida āda var kļūt dehidrēta - īslaicīgs stāvoklis, kad epiderma cieš no mitruma trūkuma vai intensīva mitruma zuduma. Savlaicīgi normalizējot šūnu hidrobalansu, problēma tiks atrisināta. Piemēroti ir līdzekļi, kuru pamatā ir spēcīgi hidrofiksatori, mitrinoši un mīkstinoši komponenti.

TAUKI

Šim tipam raksturīga pastiprināta sebuma sekrēcija, paplašinātas poras un tendence uz nepilnībām. Lai regulētu sebuma veidošanos, attīrītu un sašaurinātu poras, palīdzēs produkti ar matējošu, sebumu regulējošu formulu, kas atbalsta normālu ādas mikrofloru. Neaizmirstiet par pietiekamu mitrināšanu: dehidrēta taukaina āda reaģē uz mitruma trūkumu ar pastiprinātu sebuma sekrēciju, lai mitrinātu epidermu un stiprinātu lipīdu barjeru. Izvēlieties nekomedogēnu kosmētiku.

PROBLĒMA

Āda ar noslieci uz pinnēm (pūtītēm). Izlaušanās nav nekas neparasts. Problemātiskai ādai ir taukaina tipa pazīmes uz regulāru izsitumu fona (pūtītes, melni punkti, komedoni). Aprūpei šajā gadījumā jābūt vērstai uz sebuma ražošanas kontroli, poru sašaurināšanos un cīņu pret aknes baktērijām. Bieži vien šo formulu pamatā ir probiotikas, lai normalizētu ādas mikrofloru un stiprinātu tās imunitāti. Tāpat pievērsiet uzmanību marķējumam "nekomedogēns".

KOMBINĒTS

T-zonā (piere, deguns, zods) ādai ir taukaina tipa pazīmes, uz pārējās sejas tā ir normāla vai sausa. Apstrāde 2 vienā noderēs: matējoša un mitrinoša formula vienlaikus palīdzēs samazināt spīdumu un novērst sausās zonas dehidratāciju.

 

Hydreane Legere ir ikdienas mitrinātājs normālai un kombinētai jutīgai ādai vai Hydraphase Intense Legere ir intensīvs mitrinātājs dehidrētai un kombinētai ādai.JUTĪGI

Reaktīva āda ar tendenci uz kairinājumu, alerģiskām reakcijām, dermatītu. Šāda veida kopšanai jābūt īpaši delikātai: izvēlieties hipoalerģiskas formulas, kuru pamatā ir dabīgas sastāvdaļas, izslēdziet preparātus ar parabēniem, smaržvielām un konservantiem. Lai attīrītu jutīgu ādu, izvēlieties pH neitrālu nomierinošus un nostiprinošus produktus, kas paredzēti, lai atjaunotu hidrolipīdu apvalku un epidermas aizsargfunkcijas.


© 2024 All Rights Reserved.