Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

IETEIKUMI KONKRĒTU ĶERMEŅA DAĻU ĀDAS KOPŠANAI

Āda dažādās ķermeņa daļās atšķiras ar dažādu blīvumu, sviedru un tauku dziedzeru skaitu, matu folikulu. Tāpēc arī ādas kopšana dažādās ķermeņa daļās būs atšķirīga.

 

SEJA

Seja ir mūsu vizītkarte, tāpēc par šīs zonas maigo ādu jārūpējas regulāri un atbildīgi. Atcerieties aizsargāt ādu no ultravioletā starojuma un brīvo radikāļu negatīvās ietekmes uz šūnām.

 

Ikdienas rutīna, kuras mērķis ir šūnu attīrīšana, atjaunošana, mitrināšana un barošana, palīdzēs ilgstoši pagarināt ādas skaistumu un tonusu, pasargājot to no priekšlaicīgas novecošanas.

KAKLS, Dekoltē un krūtīs

Kakls, dekoltē zona un krūtis ir mūsu sejas turpinājums. Āda šajā zonā ir tikpat maiga, plāna un jutīga, un tai nepieciešama maiga kopšana. Mitrinošas, izlīdzinošas, barojošas, nostiprinošas, antioksidantu, revitalizējošas formulas – izvēlieties kopšanu, ņemot vērā savas ādas vajadzības un vecumu.

 

Izmantojiet La Roche-Posay termālo ūdeni tūlītējai ādas mitrināšanai, mīkstināšanai, nostiprināšanai, aizsardzībai un antioksidanta atbalstam.

ROKAS

Rokas ir tāda pati atvērta ķermeņa zona kā seja. Roku āda ir plāna, praktiski nav tauku dziedzeru, un tai ir nosliece uz dehidratāciju un sausumu. Daudzi agresīvi ārējie faktori, piemēram, mitrā tīrīšana vai trauku mazgāšana, kairina roku ādu. Lai saglabātu viņas veselību, izmantojiet barojošas vai mitrumu aizturošas formulas.

 

Ja roku āda ir ļoti sausa un paaugstināta jutība, izvēlieties šauri fokusētu aktīvo kosmētiku, piemēram, izmantojiet Lipikar Xerand - atjaunojošu krēmu ļoti sausai ādai ar allatoīnu un La Roche-Posay termālo ūdeni. Krēms atjauno hidrolipīdu barjeru, aizsargā pret dehidratāciju, mīkstina, nomierina un aizsargā reaktīvo roku ādu.

GULTAS VEĻAS ĀDA

Lai saglabātu vēdera ādu tvirtu un elastīgu, savā pamata rutīnā iekļaujiet ķermeņa kopšanas produktus ar bagātīgām, barojošām tekstūrām un formulām, kuru pamatā ir kolagēns, elastīns, hialuronskābe, lipīdi un antioksidanti. Grūtniecības laikā āda uz vēdera tiek izstiepta, deformējas tās struktūra, mainās stāvoklis. Sistemātiska kopšana palīdzēs izvairīties no striju rašanās, nostiprinās epidermu un nostiprinās tās barjerfunkcijas.

GURNI UN SĒDZEMES

Galvenā gurnu un sēžamvietas zonas problēma ir nevienmērīgs reljefs, sausums un ādas turgora samazināšanās. Atjaunot audu tonusu palīdzēs kopšana, kuras mērķis ir limfodrenāža (pašmasāža, skrubji ar lielām daļiņām). Paaugstinātas asins plūsmas rezultātā augšstilbos un sēžamvietās šūnas tiek labāk apgādātas ar barības vielām, manāmi uzlabojas ādas stāvoklis: kļūst skaidrākas figūras kontūras, āda kļūst gludāka un tonizētāka.

KĀJAS UN PĒJAS

Kāju ādai ir raksturīgs paaugstināts sausums - šajā zonā praktiski nav tauku dziedzeru. Tāpēc galvenais uzsvars aprūpē ir jāvirza uz dziļu attīrīšanu un turpmāku mitrināšanu un uzturu. Izmantojiet pīlingus un skrubjus – pīlings paātrinās ādas atjaunošanas procesu, savukārt pamata barojošs vai mitrinošs ķermeņa līdzeklis stiprinās hidrolipīdu apvalku, pasargās no dehidratācijas, mīkstinās un nomierinās epidermu.

 

Uz pēdām āda tiek ātrāk atjaunota un tai ir augsts blīvums, pateicoties keratinizētajam šūnu slānim, kas aug viena virs otras. Regulāri nolobīt atmirušo slāni, mitrināt un mīkstināt pēdu ādu. Ja nepievērsīsiet pienācīgu uzmanību šai ķermeņa vietai, āda kļūs raupja, parādīsies dziļas plaisas un var attīstīties iekaisuma process.

 

© 2024 All Rights Reserved.