General Data Protection Regulation (GDPR)


2018. gada 25. maijā visos Eiropas Savienības tirgos stāsies spēkā Eiropas Savienības Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR). Mēs uzskatām, ka tas piedāvā jaunu iespēju mārketinga speciālistiem stiprināt savu zīmola lojalitāti, koncentrējoties uz patērētāju privātumu, vienlaikus nodrošinot pārsteidzošu pieredzi. Uztveriet to kā uz pieredzi balstītu privātumu — lai privātums būtu galvenā klientu pieredzes sastāvdaļa, izmantojot atbilstošus konfidencialitātes paziņojumus, kas tiek parādīti kontekstā un zīmola izvēlē. Vairāk informācijas par GDPR.

 

Vietnes konfidencialitātes politikas veidne

Šī privātuma politika nosaka, kā Skaistumkopšanas e-žurnāls Mikropigmentacija.lv izmanto un aizsargā jebkādu informāciju, ko sniedzat Skaistumkopšanas e-žurnāls Mikropigmentacija.lv, kad izmantojat šo vietni.

Skaistumkopšanas e-žurnāls Mikropigmentacija.lv ir apņēmies nodrošināt jūsu privātuma aizsardzību. Ja mēs lūdzam jūs sniegt noteiktu informāciju, pēc kuras jūs varētu identificēt, izmantojot šo vietni, varat būt drošs, ka tā tiks izmantota tikai saskaņā ar šo paziņojumu par konfidencialitāti.

Skaistumkopšanas e-žurnāls Mikropigmentacija.lv var ik pa laikam mainīt šo politiku, atjauninot šo lapu. Ik pa laikam šī lapa ir jāpārbauda, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts ar visām izmaiņām. Šī politika ir spēkā no 01.01.2022

 

Ko mēs savācam

Mēs varam apkopot šādu informāciju:


  •  vārds un amata nosaukums
  • kontaktinformācija, tostarp e-pasta adrese
  • demogrāfiskā informācija, piemēram, pasta indekss, preferences un intereses cita informācija, kas attiecas uz klientu aptaujām un/vai piedāvājumiem

Ko mēs darām ar savākto informāciju

Šī informācija mums ir nepieciešama, lai izprastu jūsu vajadzības un sniegtu jums labākus pakalpojumus, un jo īpaši šādu iemeslu dēļ:

  • Iekšējā lietvedība.
  • Mēs varam izmantot šo informāciju, lai uzlabotu savus produktus un pakalpojumus.
  • Izmantojot jūsu norādīto e-pasta adresi, mēs periodiski varam nosūtīt reklāmas e-pasta ziņojumus par jauniem produktiem, īpašajiem piedāvājumiem vai citu informāciju, kas, mūsuprāt, jūs varētu šķist interesanta.
  • Laiku pa laikam mēs varam arī izmantot jūsu informāciju, lai sazinātos ar jums tirgus izpētes nolūkos.
  • Mēs varam sazināties ar jums pa e-pastu, tālruni, faksu vai pastu. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai pielāgotu vietni atbilstoši jūsu interesēm.


Drošība

Mēs esam apņēmušies nodrošināt jūsu informācijas drošību. Lai novērstu nesankcionētu piekļuvi vai izpaušanu, mēs esam ieviesuši piemērotas fiziskas, elektroniskas un pārvaldības procedūras, lai aizsargātu un aizsargātu tiešsaistē apkopoto informāciju.

Kā mēs izmantojam sīkfailus

Sīkfails ir mazs fails, kas prasa atļauju ievietot jūsu datora cietajā diskā. Kad piekrītat, fails tiek pievienots, un sīkfails palīdz analizēt tīmekļa trafiku vai informē jūs, kad apmeklējat noteiktu vietni. Sīkfaili ļauj tīmekļa lietojumprogrammām atbildēt jums kā privātpersonai. Tīmekļa lietojumprogramma var pielāgot savas darbības jūsu vajadzībām, patīk un nepatīk, apkopojot un atceroties informāciju par jūsu vēlmēm.

Mēs izmantojam trafika žurnāla sīkfailus, lai noteiktu, kuras lapas tiek izmantotas. Tas palīdz mums analizēt datus par tīmekļa lapu trafiku un uzlabot mūsu vietni, lai to pielāgotu klientu vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju tikai statistikas analīzes nolūkiem, un pēc tam dati tiek noņemti no sistēmas.

Kopumā sīkfaili palīdz mums nodrošināt jums labāku vietni, ļaujot mums pārraudzīt, kuras lapas jums šķiet noderīgas un kuras nē. Sīkdatne nekādā veidā nedod mums piekļuvi jūsu datoram vai jebkādai informācijai par jums, izņemot datus, kurus izvēlaties ar mums kopīgot.

Jūs varat izvēlēties pieņemt vai noraidīt sīkfailus. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkfailus, taču parasti varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai noraidītu sīkfailus, ja vēlaties. Tas var liegt jums izmantot visas vietnes priekšrocības.

 

Saites uz citām vietnēm

Mūsu vietnē var būt saites uz citām interesējošām vietnēm. Tomēr, tiklīdz esat izmantojis šīs saites, lai atstātu mūsu vietni, jums jāņem vērā, ka mēs nekontrolējam šo citu vietni. Tāpēc mēs nevaram būt atbildīgi par jebkādas informācijas aizsardzību un privātumu, ko sniedzat, apmeklējot šādas vietnes, un uz šīm vietnēm neattiecas šis paziņojums par konfidencialitāti. Jums jāievēro piesardzība un jāizskata paziņojums par konfidencialitāti, kas attiecas uz attiecīgo vietni.

Jūsu personīgās informācijas kontrole

Jūs varat izvēlēties ierobežot savas personas informācijas vākšanu vai izmantošanu šādos veidos:

  • ikreiz, kad jums tiek lūgts aizpildīt veidlapu vietnē, meklējiet lodziņu, uz kuras varat noklikšķināt, lai norādītu, ka nevēlaties, lai šo informāciju kāds izmantotu tiešā mārketinga nolūkos
  • ja iepriekš esat piekritis, ka mēs izmantojam savu personisko informāciju tiešā mārketinga nolūkos, jebkurā laikā varat mainīt savas domas, rakstot vai sūtot mums e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mēs nepārdosim, neizplatīsim vai neiznomāsim jūsu personisko informāciju trešajām personām, ja vien mums nebūs jūsu atļaujas vai ja to nepieprasa likums. Mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju, lai nosūtītu jums reklāmas informāciju par trešajām pusēm, kas, mūsuprāt, jūs varētu šķist interesanta, ja paziņosiet mums, ka vēlaties, lai tas notiktu.

Jūs varat pieprasīt sīkāku informāciju par personas informāciju, ko mēs par jums glabājam saskaņā ar 1998. gada Datu aizsardzības likumu. Par to būs jāmaksā neliela maksa. Ja vēlaties par jums glabātās informācijas kopiju, lūdzu, rakstiet uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Ja uzskatāt, ka jebkāda informācija, ko mēs glabājam par jums, ir nepareiza vai nepilnīga, lūdzu, rakstiet vai nosūtiet mums e-pastu pēc iespējas ātrāk uz iepriekš minēto adresi. Mēs nekavējoties izlabosim visu informāciju, kas tiks atklāta par nepareizu.

© 2024 All Rights Reserved.